Tatee

Dimanta tehnoloģijas
celtniecībā

lv ru

Aiļu izgriešana ar dimanta griešanas metodi

Aiļu dimanta zāģēšana
Aiļu dimanta zāģēšana
 

Jebkuru ēku celtniecība nav iedomājama bez durvju, logu, kāpņu, kā arī komunikāciju ailu un atveru izgriešanas. Arī veicot kapitālo remontu vai pārbūvi ir jāizmanto dimanta griešanu. Parasti viss būvniecības vai remonta process ir atkarīgs no šo darbu ātruma un kvalitātes. Uzlabotā dimanta griešanas metode ļauj ātri un kvalitatīvi izgriezt ailes jebkurā celtniecības materiālā.

 

Darbu veikšanas metodes:

 
  • Sienas zāģi;
  • Dimanta kanatzāģi;
  • Elektriskie vai benzina rokas dimanta zāģi.
 

Tiek izmantotas arī citas griešanas metodes. Ailu formai un izmēriem nav ierobežojumu. Jūs var izgatavot jebkura augstuma un platuma atveri, taisnstūra vai apaļas formas. Arī būvmateriāli neietekmē rezultātu, dimanta griešana viegli tiek galā ar betona un ķieģeļu sienām, ar asfaltu un pat ar armatūru. Atkarībā no konstrukciju biezuma tiek izvēlēts attiecīgs instruments. Darbam nepieciešami 1-2 cilvēki. Darba ātrums ir atkarīgs no materiāla īpašībām. Savukārt citas metodes prasa daudz vairāk darba un laika. Dimanta griešana ļauj inženieriem izveidot īpašas konstrukcijas ar oriģinālu arhitektūru. Dimanta griešanas pakalpojums ir daudz lētāks nekā, piemēram, nestandarta formas cietas betona konstrukcijas izliešana.

 

Dimanta griešanas priekšrocības

 
  • Precīza izpildes laika prognoze. Speciālists var viegli sastādīt grafiku un pateikt darba izpildes termiņu;
  • Augstas precizitātes griešana. Profesionāls pārstāvis ar pieredzi vispirms veic marķēšanu un pēc tam izgriež perfektu aili, un nav nepieciešama malu papildu apstrāde;
  • Universālums. Griešana ļauj strādāt ar bieziem un blīviem materiāliem, neapdraudot rezultātu.
 

Dimanta griešana ļauj veikt vairākus darbus, kas saistīti ar ailu, atveru un caurumu izgriešanu, uzreiz visā ēkā. Piemēram, daudzstāvu ēkas būvniecības laikā ir nepieciešams izgriezt lifta šahtu, tad šādu darbu var veikt neliela brigāde dažādās kāpņutelpās pakāpeniski katrā stāvā.

 
Zāģēta lifta aile
Izzāģēta lifta aile
 

Izcenojumus dimanta urbšanas darbiem Jūs varat atrast šeit.

Pasūtiet pakalpojumu pa tālr.(+371) 22352039