Tatee

Dimanta tehnoloģijas
celtniecībā

lv ru

Betona dimanta zāgēšana

Dimanta zāģēšana parklājumā
Dimanta zāģēšana parklājumā
 

Betons ir diezgan biezs būvmateriāls, ko izmanto māju, ēku un citu rūpniecības vai militāro objektu būvniecības darbos. Līdz ar to darbs ar betona konstrukcijām vienmēr ir pieprasīts. Bieži celtniecības darbos izmanto betona plātnes, betona paneļus, kā arī kāpnes un citas konstrukcijas. Bet projekti ne vienmēr atbilst inženiertehniskajiem plāniem, kuru dēļ tie ir jālabo. Agrāk darbs ar betonu prasīja daudz laika un pūļu. Bet dimanta griešana ļauj visu izdarīt daudzreiz ātrāk, precīzi īstenojot pasūtītāja vēlmes.

 

Kas ir pievilcīgs dimanta griešanā?

 

Perforatora izmantošana vai darbs ar atskaldīšanas āmuru ir pagātne. To lietderība un efektivitāte ir daudz mazāka nekā jaunajās metodēs. Tai pat laikā samazinās arī pakalpojuma izmaksas. Meistars ar perforatoru strādās dažas dienas, lai izdarītu darbu, ko dimanta griešana var paveikt stundas laikā.

 
Ailes dimanta zāģēšana grīdā
 

Dimanta zāģēšanas priekšrocības:

 
  • Salīdzinoši klusa darbība;
  • Ātra betona konstrukciju griešana;
  • Gludi un precīzi griezumi;
  • Virsma netiek pakļauta triecienie darbībai, kas ļauj saglabāt tās veselumu, neradot plaisas un citus defektus.
 

Konstrukcija un instrumenti praktiski netiek pakļauti vibrācijai. Rezultāts ir izcils un neprasa papildu uzlabojumus, kas ievērojami ieekonomē laiku un naudu.

 

Dimanta griešanas metodes būtība

 

Betona griešanai tiek izmantoti kanatzāģi, sienaszāģi un dimanta rokas zāģi. To efektivitāte saistīta ar izcilām dimanta īpašībām. Pateicoties savai izturībai un praktiskai izmantošanai, griešana ļauj bez jebkādām problēmām iziet cauri armatūrai. Griešanai pietiek ar 1-2 cilvēkiem. Citu tikpat cietu materiālu griešana ar dimanta griešanas metodi prasa vēl mazāk laika. Metode ļauj viegli sagriezt ķieģeļu un stiegrotas sienas, kā arī asfaltu. Neatkarīgi no betona īpašībām un biezuma, griešanas rezultāta kvalitāte nemainīsies. Ja Jums ir nepieciešama betona konstrukciju griešana, lūdzu, sazinieties ar mums - SIA “Dimanta Tehnoloģijas”.

 
Dimanta zāģēšana betona siena
Dimanta zāģēšana betona siena
 

Izcenojumus dimanta urbšanas darbiem Jūs varat atrast šeit.

Pasūtiet pakalpojumu pa tālr.(+371) 22352039