logo

Dimanta tehnoloģijas
celtniecībā

lv ru

Nišu veidošana tehnikai un mēbelēm. Nišu izgriešana.

Nišu urbšana tehnikai
 

Standarta konstrukcija bieži neatbilst parastās ģimenes prasībām. Nišu izveidošana var būt noderīga dažādiem mērķiem – uzstādīt seifu, iebūvēt tehniku vai citus dekoratīvus elementus. Parasti šādas ailes tiek izgatavotas no ģipškartona vai tiek iegrieztas tieši sienā. Metodes izvēle ir atkarīga no sienas materiāliem, ja tie ir plāni, tad izvēlas ģipškartonu, ja sienas ir biezas – izgriež aili. Ģipškartona konstrukcijas ir diezgan apjomīgas un samazina brīvo vietu telpā. Lai ietaupītu vietu, iesaka daļēji izgriezt sienā nišu un nepieciešamības gadījumā to papildināt.

Sienā izgriezta niša var ilgi kalpot savam īpašniekam, piemēram, uzglabājot viņa mantas. Lai izgrieztu tādu nišu, izmanto dimanta griešanas metodi ar ūdens padevi.

 
Nišu zāģēšana tehnikai
 

Izgriezt nišu seifam

 
  • Seifam ir nepieciešama niša, kuras dziļums ir vismaz 400 mm;
  • Standarta nišas izgriešana prasīs apmēram stundu;
  • Montāža ir iespējama pat nesošajās sienās;
  • Maksimālais dziļums ir līdz 1 metram;
  • Dimanta griešana viegli tiek galā ar jebkuru celtniecības materiālu un griež betona, akmens, ķieģeļu sienas, un pat flīzes un armatūru.
 

Ātra un kvalitatīva seifu nišu izveidošana, izmantojot dimanta griešanu, neatkarīgi no sarežģītības. Precīza un praktiska tehnika ļauj griezt monolītas un stiegrotas konstrukcijas.

Dimanta griešana ir piemērota nišu izveidošanai jebkuras tehnikas iebūvei, ieskaitot ledusskapi, skaitītājus vai elektrības paneļus. Atkarībā no apstākļiem var izmantot gan ar benzīnu darbināmu griešanas iekārtu, gan darbināmu ar elektrību.

 
Nišu zāģēšana mebelem
Nišu zāģēšana mebelēm
 

Metodes priekšrocības:

 
  • Darbu izpildes ātrums. Dimanta metode ļauj ātri tikt galā ar blīviem būvmateriāliem bez liekas kavēšanās;
  • Pieņemams trokšņa līmenis. Kaimiņi pat nesapratīs, ka otrpus sienas notiek remonts. Trokšņa līmenis no 80 līdz 85 dB, kas atbilst visām darba drošības prasībām dzīvojamās telpās;
  • Līdzens un precīzs rezultāts. Sienas ir sagatavotas lietošanai uzreiz bez papildu slīpēšanas. Pēc tam kad griešanas kontūras ir atzīmētas, speciālists viegli veiks nepieciešamo darbu;
  • Nav triecieniedarbības. Sienas un citas konstrukcijas paliks neskartas bez bojājumiem.
 
Nišu dimanta urbšana
 

Izcenojumus dimanta žāģēšanas darbiem Jūs varat atrast šeit.

Pasūtiet pakalpojumu pa tālr.(+371) 22352039