Tatee

Dimanta tehnoloģijas
celtniecībā

lv ru

Palodzes bloku demontāža

Palodzes bloku demontāža
Palodzes bloku demontāža
 

Ēkas pārbūve vai remonts bieži ir tieši saistīts ar logu ailām. Grūtības rodas tieši demontējot palodžu blokus. Lai atrisinātu problēmu, ir nepieciešams novērtēt materiālu un konstrukcijas uzstādīšanas metodi. Galvenais ir atcerēties, ka jebkurai rekonstrukcijai ir nepieciešams projekts, kurš jāsaskaņo un jāapstiprina valsts iestādē. Dažreiz palodze ir daļa no nesošās sienas un tās demontāža nav iespējama. Pirms pasūtīt dimanta griešanu demontāžai, jāizvērtē tās nepieciešamība un iespējamība. Pirmkārt, tiek izveidots projekts un saņemtas visas nepieciešamas atļaujas, un tikai pēc tam tiek veikta demontāža. Bieži vien kopā ar bloka pārnešanu nepieciešama arī apkures sistēmas pārnešana, radiatoru un stāvvadu demontāža. Lai tos pārnestu, ir jāizstrādā papildu projekts. Palodzes bloki tiek izgatavoti no dažādiem materiāliem, no kā ir atkarīga dimanta griešanas metodes izvēle.

 
Logu ailes paplašināšana
Logu ailes paplašināšana
 

Dimanta griešanas priekšrocības:

 
  • Ātra darbu izpilde, neatkarīgi no sarežģītības;
  • ТPrecīzs un vienmērīgs rezultāts;
  • Zemu trokšņu līmenis;
  • Darbu izpildes laiks ir atkarīgs no konstrukcijas materiāla, un tas vidēji prasīs no 1 līdz 2 stundām. Laika patēriņš ir daudz mazākas nekā izmantojot klasiskās metodes;
  • Dimanta griešana nebojā virsmu, jo demontāžas laikā nav triecieniedarbības.
 

Izmantojot dimanta griešanas metodi, rezultātā būs līdzeni griezumi,minimāls atkritumu daudzums un liela laika ekonomija. Metode ļauj veikt figūzāģēšanu, tāpēc, ja ir nepieciešamība paplašināt ailas vai mainīt to formu, labākā izvēle ir dimanta griešana.

 
Demontēts palodzes bloks
Demontēts palodzes bloks
 

Izcenojumus dimanta žāģēšanas darbiem Jūs varat atrast šeit.

Pasūtiet pakalpojumu pa tālr.(+371) 22352039