Tatee

Dimanta tehnoloģijas
celtniecībā

lv ru

Atveres pārsegumos stāvvadiem

Caurumu urbšana pārsegumos stāvvadiem
Caurumu urbšana pārsegumos stāvvadiem
 

Jebkurš mājoklis ir aprīkots ar veselu komunikāciju tīklu, kuras pareizs un kvalitatīvs izvietojums ir salīdzināms ar mākslu. Mājīgums un komforts ēkā ir atkarīgs tieši no šīs sistēmas. Kanalizācijas cauruļvada, ūdens piegādes, atkritumu, elektrības, apkures un telekomunikāciju inženiertehniskie projekti tieši ietekmē mājas līmeni un darbspēju.

 

Kādos gadījumos komunikāciju stāvvadiem ir vajadzīgas atveres?

 

Ārkārtas situācijas var rasties jebkurā laikā un vietā. Celtniecības un remonta darbi nav izņēmums. Apstākļi var piespiest izurbt jaunus kanālus stāvvadiem.

 
 • Projektējot ēku vai māju, profesionāls inženieris vienmēr ņem vērā būvniecības lēmumu standartus, taču procesā plāns var mainīties īpašnieka vēlmju dēļ, kas prasīs operatīvas komunikāciju sistēmas izmaiņas;
 • Gadījumā, ja telpas jau ir nodotas ekspluatācijā un tiek aktīvi izmantotas, taču telpu mērķis ir mainījies, kādēļ ir nepieciešamas korekcijas un neliela rekonstrukcija;
 • Pat neskatoties uz lielu kapitālo remontu, periodiski ir nepieciešami papildu pakalpojumi, ieskaitot stāvvadu pārnešana.
 

Tomēr jebkuras izmaiņas būvprojektā var prasīt pārklājumu kanālu urbšanu, lai ierīkotu stāvvadu. Situāciju var atrisināt vairākos veidos.

 
Izdauzīt vai izurbt?
Izdauzīt vai izurbt?
 

Standarta metode

 

Stāvvadu uzstādīšana ir iespējama klasiskā veidā, izmantojot perforatoru, veseri vai atskaldīšanas āmuru, kā arī citus pamatīgus instrumentus, kuriem ir līdzīgas iezīmes:

 
 • Bojājumu radīšana celtniecības elementiem – plaisāšana, destruktīvā vibrācija, visas konstrukcijas sabrukšanas risks;
 • Ilgsdarbs ar lielu piepūli;
 • Kaitinoši skaļa skaņa darba laikā;
 • Grūtības izurbt cauri armatūrai. Stiegrotām konstrukcijām ir nepieciešams papildus darbs, kas nozīmē vairāk laika un pūles, kā arī īpaša aprīkojuma izmantošanu.
 

Darbs ir grūts un nav lēts. Šobrīd tirgū tiek izmantotas inovatīvākas urbšanas metodes.

 
Nestandarta сaurumu urbšana pārsegumos stāvvadiem
Nestandarta сaurumu urbšana pārsegumos stāvvadiem
 

Dimanta urbšana

 

Inovatīvu tehnoloģiju mērķis ir ietaupīt vissvarīgākos resursus – laiku, darbaspēku un veselību. Būvniecībā šim nolūkam izmanto dimanta urbšanu. Lai izurbtu caurumus stāvvadu uzstādīšanai, šisvariants ir izcils, jo dimanta urbšanai ir daudz priekšrocību.

 
 • Iespēja urbt jebkuras cietības celtniecības materiālus. Pat stiegrotas sienas nerada problēmas;
 • Precīzs rezultāts, kas ievērojami vienkāršo turpmāko komunikāciju uzstādīšanu;
 • Pateicoties gludai atverei, kas veidojas rezultātā, turpmāka apstrāde nav nepieciešama, un tas garantē cauruļu aizsardzību pret bojājumiem;
 • Ūdens lietošana darba laikā ļauj ievērojami samazināt putekļus, atstājot gaisu tīru un nesabojājot apkārtējās virsmas;
 • Relatīvi zems trokšņa līmenis, un jūsu kaimiņi noteikti nesūdzēsies.
 

Atveru dimanta urbšana ir ātra un vienkārša. Metode ir radīta tiem, kas augstu vērtē ātrumu un kvalitāti. Ar šo metodi izurbtie caurumi kalpos ilgi un nesabojās celtni.

 

Izcenojumus dimanta urbšanas darbiem Jūs varat atrast šeit.

Pasūtiet pakalpojumu pa tālr.(+371) 22352039