Tatee

Dimanta tehnoloģijas
celtniecībā

lv ru

Betona konstrukciju un asfalta paraugu izurbšana

Paraugu izurbšana ekspertizai
Paraugu izurbšana ekspertizai
 

Mēs sniedzam paraugu izurbšanas pakalpojumus izmantojot dimanta urbšanu Rīgā un visa Latvijā. Mums ir inovatīvi dimanta urbšanas instrumenti, ātri reaģējam uz pasūtījumiem un izbraucam uz objektiem.

 

Kā notiek parauga izurbšana?

 

Ekspertīzes gaitā tiek noteikts, vai betons atbilst pieteikajamiem parametriem. Ekspertīzē tiek izmantoti speciāli sagatavoti vielas paraugi, kas pēc tam tiek nosūtīti uz laboratoriju. Ja būvniecības sākumā nav vielu paraugu, parametri tiek noteikti paņemot paraugus.

 
Izurbtas proves
Izurbtas proves
 

Paraugu paņemšanas posmi:

 
  • Instrumentu sagatavošana, piemērotu dimanta kronurbju izvele ar nepieciešamo diametru;
  • Vietas izvēle paraugu ņemšanai. Ja tiek paredzēta monolīta vai paneļa struktūras analīze, tad apvidu pārbauda ar īpašu detektoru, lai noteiktu armatūras vai citu no metāla izgatavotu priekšmetu klātbūtni;
  • Urbšana, izmantojot ūdens dzesēšanu;
  • Paraugu ieguve un iesaiņošana.
 

Pēc darba pabeigšanas tiek uzrakstīts akts ar procedūras datumu, izmantotā materiāla veidu un tā paņemšanas procesu. Pēc tam paņemto paraugu sazāģē dažās cilindrveida daļās, un tos apstrādā ar speciālas ierīces palīdzību līdz tiek iegūta vēlamā forma. Dažreiz izlīdzināšanu veic ar epoksīda metodi vai cementa testu. Gatavās detaļas tiek uzglabātas laboratorijā 6 dienas.

 
Proves urbšana asfaltā
Proves urbšana asfaltā
 

Metodes priekšrocības

 

Betona vai asfalta kvalitātes ekspertīze, paņemot paraugus, nodrošina precīzāku novērtējumu salīdzinājumā ar citām neinvazīvām testēšanas metodēm.

Dimanta urbšana ļauj noteikt asfalta struktūras sastāvu jebkurā pārklājuma slānī. Metode ļauj apskatīties pilnīgu visa celtniecības objekta ainu, pateicoties detalizētai paraugu analīzei no dažādiem betona apvidiem.

 
Ko var atklāt analīzes gaitā
 

Negodprātīgie būvuzņēmēji būvniecībā bieži izmanto lētākus betona izstrādājumus, nevis tāmē norādītos. Paraugu ņemšana ļauj precīzi noteikt izmantotā betona zīmolu. Paraugā ir redzama tā izturība pret salu un mitrumu, kā arī porainības līmeni, kas ļaus prognozēt celtnes kalpošanas laiku. Paraugs, kas ņemts no asfalta, veicot dimanta urbšanu, ļauj novērtēt slāņu biezumu, kā arī sastāvu, daļiņu savstarpējās saķeres līmeni, piesātinājuma līmeni ar ūdeni, blīvējuma rādītājus un citus parametrus.

 
Mūsu priekšrocības
 
  • Precīzi profesionāli instrumenti dimantu urbšanai;
  • Izbraukšana uz nepabeigtiem objektiem un attāliem būvlaukumiem, pat ja nav savienojuma ar centrālo elektrotīklu;
  • Darba ātrums. Mūsu speciālisti savlaicīgi ieradīsies objektā.
 
Izurbtas proves betonā
Izurbtas proves betonā
 

Paraugu paņemšanas un ekspertīzes izmaksas

 

Mēs piedāvājam dimanta urbšanas pakalpojumus Rīgā par pieņemamām cenām. Pakalpojuma kopējās izmaksas ir atkarīgas no attāluma līdz vietai un tās pieejamības. Vidējā cena par viena parauga paņemšanu ir 45 eiro. Lai iegūtu papildinformāciju par paraugu ņemšanas laiku, izmaksām un metodi, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem. Gaidīsim jūsu zvanu!

 

Izcenojumus dimanta urbšanas darbiem Jūs varat atrast šeit.

Pasūtiet pakalpojumu pa tālr.(+371) 22352039