Tatee

Dimanta tehnoloģijas
celtniecībā

lv ru

Caurumi ventilācijai

Caurumi ventilācijai
Caurumu urbšana ventilācijai
 

Ventilācijas sistēma veic ļoti svarīgas funkcijas telpā: tā nodrošina gaisa plūsmas atjaunināšanu un piesārņotā gaisa izvadīšanu. Ventilācijas sistēmai ir obligāti jābūt gan dzīvojamās, gan ražošanas telpās. Pirms tās iebūvēšanas sienā vai jebkurā citā virsmā, ir jāizurbj caurumi.

Vienkāršākais un efektīvākais veids, kā to izdarīt, ir dimanta urbšana. Tā tiek galā ar betona un ķieģeļu sienām, kā arī ar stiegrotām konstrukcijām.

 

Dimanta urbšanas priekšrocības

 

Dimanta urbšana ir ātra un praktiska metode, kas ļauj izveidot jebkura izmēra un sarežģītības caurumu. Metode garantē augstas kvalitātes rezultātu atbilstoši nepieciešamajam diametram. Izveidoto caurumu var sabojāt tikai ierīces lietotāja pieredzes trūkums, tāpēc labāk ir uzticēt šādu darbu profesionāliem darbuzņēmējiem.

 
  • Instruments ir izturīgs pret slodzēm, kuras būtiski ietekmē līdzvērtīgus instrumentus;
  • Virsmas netiek pakļautas triecieniedarbībai un paliek veselas. Piemēram, perforators vai parastais veseris var radīt plaisas uz virsmas, kas ar laiku var izraisīt visas ēkas bojāeju;
  • Salīdzinoši klusa darbība;
  • Urbj cauri patbiezas starpsienas, līdz pat 3 m;
  • Urbt var pat grūti sasniedzamās un neērtās vietās. Iespēja urbt leņķī līdz 45 grādiem.
 
Caurums ventilācijai
Caurums ventilācijaiи
 

Kāda izmēra caurumus urbt?

 

Galvenie nosacījumi, kas jāievēro aprēķinot diametru, ir urbšanas virsmas īpašības un paša projekta cauruļu diametrs. Aprēķinā ir jāņem vērā ne tikai cauruļu izmērs, bet arī izolācijas un siltināšanas materiālu papildu platums. Jāņem vērā arī kanālu līkumi un savienojumi, kā arī padeves vietas. Svarīgs ir arī montāžas materiāls. Pēc visiem aprēķiniem tiek izvēlētsuzgalis dimanta urbšanai un var ķerties pie darba. Uzticams dimanta materiāls un ērtakonstrukcija ļauj sasniegt nevainojamu rezultātu.

Mūsu organizācija sniedz caurumu izveidošanas pakalpojumus ventilācijas sistēmas, kārbu un cauruļvadu uzstādīšanai Rīgā un visā Latvijā. Ja jums ir jautājumi vai nepieciešama dimanta urbšana, zvaniet pa tālruni: +37129134015.

 
Caururumu urbsana ventilacijai fasade
Caururumu urbsana ventilacijai fasade
 

Izcenojumus dimanta urbšanas darbiem Jūs varat atrast šeit.

Pasūtiet pakalpojumu pa tālr.(+371) 22352039