Tatee

Dimanta tehnoloģijas
celtniecībā

lv ru

Granīta dimanta urbšana Rīga un Latvijā.

Izurbtais caurums 130mm granītā
Izurbtais caurums 130mm granītā
 

Granīta dimanta urbšana Rīga un Latvijā diezgan pieprasīts pakalpojums. Lokālā celtniecībā granīts daudz kur tiek izmantots, kā arī bieži sastopams nemūsdenīgās celtnēs. Granīts ir apveltīts ar daudzām svarīgām īpašībām, kuru dēļ viņš joprojām tiek izmantots celtniecībā. Tā ir augsta cietība, izturība un zems nodeldējums. Tādas īpašības granīts iegūst par savas ilgstošas dzimšanas laikā, un tas ir no 500 līdz 1500 gadiem. Latvijā pārsvarā granīts tika un tiek izmantots ēku pamatu , ceļu, sienu celtniecībai, kā arī kā apdares materiāls. Tā kā mūsu darbs ir saistīts ar ceļu atbrīvošanu dažādām atšķirīgām komunikācijām, tad mēs regulāri saduramies ar uzdevumiem kas saistīti ar granīta urbšanu.

 
Granīta akmeņa urbšana pasta stabam
Granīta akmeņa urbšana pasta stabam
 

Lielā pieredze granīta urbšanā

 

Mūsu kompānijai - SIA "Dimanta Tehnoloģijas" ir bagāta pieredze šā sarežģītā materiāla apstrādē.

Urbjot granītu tiek izmantots jaudīgas dimanta urbšanas profesionālās iekārtas, speciālie dimanta kroņurbji ar dimanta segmentu spējīgi efektīvi tikt galā ar doto materiālu, nenodarot bojājumus ēku konstrukcijām, kurus sastāvā ir granīts. Gadījumos, kad granīts tiek izmantots ēku dekorācijai, pieminekļu izgatavošanā vai, piemēram, izgatavojot virtuvju darba galdus, mūsu kompānija izmanto stiprinājuma metodi, kura nesabojā skaisto apstrādāto virsmu – un tas ir vakuuma stiprinājums.

 
Vēdcauruma urbšana granīta pamatos
Vēdcauruma urbšana granīta pamatos
 

Granīta urbšanas mīnusi:

 
  • Granīta urbšanai vajag izmantot speciālu dimanta instrumentu, kas atšķiras no parastā dimanta instrumenta, tāpēc ka granīts ir apveltīts ar ļoti zemu abrazīvuma pakāpi un dimanta instruments dzelzsbetona apstrādei vienkārši pārstāj urbt granītu ātri notrulinās;
  • Granīta urbšana aizņem divreiz vairāk laika, nekā dzelzsbetona urbšana;
  • Dimanta instrumenta palielinātās vērtības dēļ un laika, kurš ir pieprasāms granīta apstrādei, tādu darbu vērtība ir augstāka nekā parasti.
 
Granīta staba urbšana elektro instālācijai
Granīta staba urbšana elektro instālācijai
 

Granīta urbšanas plusi:

 
  • Savu īpašību dēļ granīts ir viens no viscietākajiem celtniecības materiāliem, un tāpēc tiks vienmēr pieprasīts celtniecībā un apdarē.
  • Atveres, kuras izurbtas ar dimanta kroņurbi, un izzāģēti ar dimanta disku, granīts vienmēr saista cilvēka skatienu ar savu no jauna atvērušos attēlu un struktūru. Ne veltīgi mums ļoti reti izdodas paņemt uzurbto granītu paraugu, pārsvarā pasūtītājs patur to.
 

Izcenojumus dimanta urbšanas darbiem Jūs varat atrast šeit.

Pasūtiet pakalpojumu pa tālr.(+371) 22352039

   
Caurumu urbšana granīta sienā
Caurumu urbšana granīta sienā