Tatee

Dimanta tehnoloģijas
celtniecībā

lv ru

Kanalizācijas atveres (septiskās tvertnes)

 

Caurumu urbsana septikam
Caurumu urbsana septikam
 

Ērtai dzīvei un mājīgumam jebkurā mājā ir nepieciešams san-mezgls. Parasti visiem dzīvokļiem apriori ir šis svarīgais ikdienas dzīves elements, bet privātmājās san-mezgls ir jāizveido patstāvīgi. Kanalizācijas sistēmas ierīkošana ir viens no sarežģītajiem un darbietilpīgajiem privātmājas celtniecības posmiem.

 

Kāpēc nepieciešami bioseptiķi?

 
Bioseptiķa shema
Bioseptiķa shema
 

Kanalizācija ir paredzēta notekūdeņu novadīšanai uz specializētām tvertnēm, kur notekūdeņi tiekpārstrādāti vai utilizēti. Ja sākotnējā plānā šādas sistēmas nebija, īpašnieki izmanto bioseptiķus. Konstrukciju izveidošanai pie mājas, kas atrodas zemē, nepieciešama īpaša uzmanība. Viena no grūtībām, ar ko var saskarties, ir atveres urbšana ēkas pamatos. Lielisks veids, kā atrisināt šo problēmu, ir dimanta urbšana.

 

Urbšanas sagatavošanas darbu īpatnības

 

Lai urbšana noritētu veiksmīgi, ir jāsastāda plāns un jāizveido plānoto darbu projekts. Šim nolūkam ir nepieciešams precīzi aprēķināt sekojošus rādītājus:

 
  • Kanalizācijas sistēmas dziļums ir atkarīgs no laika apstākļiem reģionā. Ir jāņem vērā augsnes sasalšanas līmenis ziemā, parasti, šādu komunikāciju dziļums ir no 40 līdz 120 cm.
  • Cauruļvada slīpums tiek aprēķināts, lai samazinātu cauruļu sasalšanas un aizsprostošanās risku. Aizsprostojumu sekas var stipri sarežģīt dzīvošanu mājā, turklāt var parādīties nepatīkama smaka. Lai izvairītos no šādām sekām, jums jāaprēķina vispiemērotākais slīpuma leņķis, vidēji tas ir no 6 līdz 8 grādiem.
  • Atveres lielums ir atkarīgs no izvēlētā kanalizācijas cauruļu diametra, pielāgojot to slīpuma leņķim. Bieži vien atveres izvēlētais diametrs ir 120 mm.
 

Pareiza attieksme pret šiem parametriem ietaupīs naudu un nervus. Lai izveidotu atveres, ir nepieciešami precīzi aprēķini, ieskaitot zemes sasalšanas līmeni un dabas apstākļus reģionā.

 

Dimanta urbšana ļauj vieglāk sasniegt vēlamo rezultātu:

 
  • Urbšanas slīpuma ievērošana. Ja slīpums ir neprecīzs, kanalizācijas sistēma nedarbosies pareizi;
  • Urbums precīzi atbilst cauruļvadam. Rezultāts ir precīzs, bet darbs ir produktīvs;
  • Dimanta urbšana prasa 10 līdz 15 minūtes katrai 10 cm lielai atverei.
 
Caurumu urbšana akā bio-septiķiem
Caurumu urbšana akā bio-septiķiem
 

Augstas kvalitātes rezultāts regulāri palielina pieprasījumu pēc dimanta urbšanas pakalpojumiem.

 

Izcenojumus dimanta urbšanas darbiem Jūs varat atrast šeit.

Pasūtiet pakalpojumu pa tālr.(+371) 22352039