Tatee

Dimanta tehnoloģijas
celtniecībā

lv ru

Lūku un aiļu urbšana pa perimetru

Lūku urbšana pa perimetru
Lūku urbšana pa perimetru
 

Būvniecības laikā reizēm ir jāpaplašina kanālu atbilstoši plāniem, un jāizurbj papildu atveres. Inženiertehniskos projektos bieži tiek izveidoti caurumi ar lielu diametru un dziļumu. Parasti ir vajadzīgas atveres logiem, durvīm, komunikāciju un citu iekārtu lūkām. Procedūru ieteicams veikt, izmantojot dimanta urbšanu. Galvenās metodes priekšrocības ir urbšana līdz 3 m dziļumā. Turklāt ir iespēja izurbt liela diametra kanālus.

 
Izurbts lūks
Izurbts lūks
 

Lūku un aiļu izurbšanas metode:

 
  • Pirmkārt notiek plānoto izmaiņu atzīmēšana;
  • Tālāk notiek dimanta urbšana pēc atzīmēm;
  • Atkārto procedūru "urbšanu rindā" līdz urbjamā materiāla pilnīgai atdalīšanai.
 

Izurbto betona gabalu ir diezgan grūti izvilkt, tāpēc parasti dimanta urbšanu izmanto, lai izveidotu salīdzinoši mazus caurumus. Vēl viena metode ir urbšana pa perimetru: tiek izurbti vairāki mazi caurumi ar mazu izmēru, kas pēc tam tiek apvienoti vienā. Pēc tam malas tiek apstrādātas līdz vēlamajam rezultātam. Otrā metode ir vairāk piemērota liela diametra caurumu vai neregulāru formu izveidošanai.

Ļoti svarīgs moments lūku un aiļu urbšanā pa perimetru ir darbības sastītas ar izurbto materiālu. Vēl pirms šo darbu uzsākšanas mūsu specialisti iepriekš plāno izurbtā bētona nolaišanas traektoriju vai kontrolējamo kritienu, kā ārī aprēķina tā masu. Nedrīkst pieļaut lai atdalītais materiāls apdraudētu cilvēku veselību un nodaritu zaudējumus klienta īpašumam. Mūsu komanija - SIA "Dimanta Tehnoloģijas" izmanto savu bagāto pieredzi, dažadas ierīces un metodes maksimālas drošības ievērošanai mūsu objektos.

 
Aiļu dimanta urbšana
Aiļu dimanta urbšana
 

Izcenojumus dimanta urbšanas darbiem Jūs varat atrast šeit.

Pasūtiet pakalpojumu pa tālr.(+371) 22352039