Tatee

Dimanta tehnoloģijas
celtniecībā

lv ru

Sausā dimanta urbšana

Sausā dimanta urbšana
Sausā dimanta urbšana
 

Dimanta urbšana neizmantojot ūdeni:

 

Būvniecībā izmanto ne vien urbšanu ar ūdens dzesēšanu, bet arī sauso dimanta urbšanas metodi. Šo pakalpojumu Jūs varat pasūtīt mūsu uzņēmumā. Mūsu uzņēmuma pakalpojumu klāstā, kas saistīti ar dimanta urbšanu, ietilpst sekojošie darbi:

 
  • Nepieciešamā diametra caurumu izveidošana betona un ķieģeļu konstrukcijās;
  • Būvmateriālu griešana, izmantojot specializētu dimanta kanatu;
  • Caurumu un štrobu izveidošana betona sienās, izmantojot īpašo dimanta tehniku.
 

Šobrīd būvniecībā tiek izmantotas abas šīs urbšanas metodes. Galvenā atšķirība starp metodēm ir dzesēšanas mehānisms. Vispopulārākā metode ir auksta ūdens izmantošana, ko var izskaidrot ar tā relatīvo pieejamību. Tomēr ūdens lietošana dažreiz var būt neiespējama, it īpaši ja darbs notiek uz vertikālas virsmas. Arī gadījumos, kad ūdens izmantošana nav ieteicama, jo pastāv risks sabojāt grīdas segumu. Mūsu uzņēmums, veicot sauso urbšanu, izmanto īpašus dimanta kroņurbjus un putekļu savākšanas ierīces. Sausās urbšanas dimanta kroņurbji atšķiras no standarta kroņurbjiem. Šajos kroņurbjos ir speciāli iztrādāti dimanta segmenti, kas ļauj veikt sauso urbšanu. Dimanta segmenti tiek piemetināti pie kroņurbja ar lāzera palīdzību, kas nodrošina griešanas ātrumu un spēju sagrizt viscietākos celtniecības matriālus. Šāda konstrukcija ļauj izveidot caurumus ar diametru līdz 700 mm un dziļumu līdz 1000 mm. Sauso urbšanu var veikt jebkurā virzienā.

 
Sausa dimanta urbšana ventilacijai
Sausa dimanta urbšana ventilacijai
 

Sausās dimanta urbšanas trūkumi

 

Par sausās urbšanas trūkumu var uzskatīt laiku, kas nepieciešams tās realizācijai. Tāpat speciālistiem ir jāievēro paaugstināti drošības pasākumi, jo kroņurbis ļoti sakarst, tā temperatūra var sasniegt līdz pat 400 grādus. Augstu temperatūru iedarbība izteikti samazina kroņurbja aktīvās lietošanas periodu. Mūsu uzņēmumam ir viss nepieciešamais aprīkojums betona konstrukciju un citu konstrukciju sausai urbšanai dažādos objektos.

 
Gatavais caurums griestos peveiktais ar sausās urbšanas metodi
Gatavais caurums griestos peveiktais ar sausās urbšanas metodi
 

Izcenojumus dimanta urbšanas darbiem Jūs varat atrast šeit.

Pasūtiet pakalpojumu pa tālr.(+371) 22352039